Jak dodać przycisk Lubię to na stronę WWW ?

Jak wiadomo każdemu użytkownikowi próbującemu zareklamować swoją stronę z pomocą narzędzi internetowych najlepszym sposobów na to jest umieszczenie na własnej strony WWW Rzeszów guzika „Lubię to” czy „Like” do naszego profilu w serwisie facebook.com. Dużo użytkowników w tym ja mamy nadzieję że promocja z pomocą portalu społecznościowego jest bardzo dobrą metodą promocji w Internecie. Jak na razie bawią się w to duże firmy i korporacje które tak czy tak wepchają się wszędzie. Ale przejdźmy do rzeczy.

Czym jest facebookowy przycisk Lubię to ?

Przycisk ten pełni niejako funkcję od dawna znanej subskrypcji która jawi się na bardzo wielu stronach WWW. Po kliknięciu na guzik użytkownik dodaje się do osób które „Lubią to”, a innymi słowy pozwala na wyświetlanie wiadomości na jego tablicy od firmy czy też organizacji do której dodał się poprzez kliknięcie. Jest to wyśmienita i sprawdzająca się metoda promocji w sieci bo na liście naszych lubiących są ludzie którzy są zainteresowani naszą ofertą co pozwala na dużo skuteczniejszą reklamę niż np. popularne malingi.

Dodawanie odnośnika Lubię to:

Odnośnik można dodać na naszą stronę za pomocą kilku kodów. Pierwszy z nich to XFBML:

<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
<fb:like href="ADRES TWOJEJ STRONY WWW" show_faces="true" width="450"></fb:like>

Jest to moim zdaniem najlepszy kod na strony WWW Dębica bo jest on przyjazny dla wyszukiwarek i nie opiera się na starej formule IFRAME.

Drugi kod tak jak się domyślasz jest to kod IFRAME, czyli ten kiepski który źle oddziaływuje na pozycję naszej witryny w wyszukiwarkach.

Kod IFRAME:

<iframe
src="http://www.facebook.com/plugins/like.php?href= ADRES TWOJEJ STRONY WWW
&layout=standard&show_faces=true& width=450&action=like&colorscheme=light&height=80"
scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:450px;
height:80px;" allowTransparency="true"></iframe>

Obydwa kody stworzone są tak aby ludzie facebooka nie mieli problemów z jego wdrożeniem na stronie WWW. Na dodatek możesz wykorzystać specjalnie napisany generator tych kodów który bez żadnego problemu odszukamy podczas zakładania swojego konta firmy w serwisie facebook.com. Na koniec chcę życzyć wszystkim internautom udanej implementacji oraz bardzo wielu mile widzianych gości w waszych serwisach. Zapamiętaj że strony WWW które posiadają w swoim interfejsie facebooka są postrzegane za strony goniące z biegiem czasu, dlatego też nie ma na co czekać.

 This entry was posted on piątek, Czerwiec 10th, 2011 at 08:48 and is filed under Internet. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Czerwiec 2011
P W Ś C P S N
    Lip »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930