Mauritius podróż poślubna

Mnóstwo znajomych zachwala sobie karnawał w egzotycznych krajach. Jeśli chodzi o najznamienitszą zabawę króluje Brazylia. Po krótkim namyśle sprawdziłam stan moich oszczędności i przejrzałam ofertę biura podróży? podróż poślubna – nie interesuje mnie na razie, wyjazdy incentive ? też nie o to mi chodzi, imprezy turystyczne- TAK! Szybko przejrzałam oferty. Napotkałam bardzo korzystną ofertę na promocje lotnicze. Zwerbowałam moją przyjaciółkę Olgę na wspólny wyjazd, więc zabawa zapowiadała się przednia! Zabukowałyśmy bilet lotniczy i zaczęłyśmy przygotowania do wyprawy na wycieczki egzotyczne.
Wracając do kraju byłyśmy bardzo zadowolone i usatysfakcjonowane licznymi atrakcjami. W ciągu tych kilku dni wybawiłyśmy się za wszystkie czasy! Spotkałyśmy też w czasie tego urlopu wielu interesujących mężczyzn, którzy wprost szaleją za europejkami. Tak więc na brak powodzenia i nudy nie mogłyśmy możliwości narzekać. Okazało się również, że pokazując lotnicze bilety otrzymałyśmy 70% zniżki na szybki kurs salsy! Dzięki temu po powrocie do kraju stałyśmy się królowymi parkietów w latynoskich klubach. Miałyśmy również możliwość pójścia na wypoczynek w SPA zapewniony przez hotele oraz Sri Lanka zwiedzanie okolicznych zabytków wyprawy egzotyczne wyprawy, lecz wtedy nie miałybyśmy już wystarczająco czasu na odstresowanie, a w końcu po to przyjechałyśmy na ten słynny karnawał do Brazylii! Polecam Rio de Janeiro wszystkim, którzy cenią sobie dobrą zabawę do świtu i preferują wycieczki lotnicze. W czasie całego urlopu nie rozstawałyśmy się z aparatami, by móc uwiecznić wdzięk karnawałowej parady i krajobrazu Brazylii. Zorganizowałyśmy po powrocie wieczorek dla znajomych by podzielić się wrażeniami i obejrzeć zdjęcia z urlopu. Większość zdecydowała iż w przyszłym roku zabierze się z nami obowiązkowo, już nawet zapowiedzieli że zaczynają zbierać oszczędności na bilet lotniczy. Może nawet w przyszłym roku zdecydujemy się na wyjazdy indywidualne, które również oferuje biuro podróży z którego usług korzystałam w tym roku lub podrzucimy naszym szefom foldery z ofertą na wyprawy.

 This entry was posted on piątek, Lipiec 1st, 2011 at 12:15 and is filed under Biznes, Firmy, Turystyka i sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Lipiec 2011
P W Ś C P S N
« Cze   Sie »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031