Studia administracja

Pośród studentów na całym świecie coraz bardziej popularne stają się studia administracja. Absolwenci tego właśnie kierunku jakim jest administracja gotowi są do podjęcia pracy na stanowiskach administracyjnych. Studia administracja są to studia, które prowadzone są w trybie dwustopniowym: trzy letnie studia licencjackie pierwszego stopnia a po pewnym czasie dwa lata studiów magisterskich. Po ukończeniu edukacji i zdaniu wszystkich egzaminów absolwent otrzymuje tytuł magistra.

Następnym ciekawym jednakże mniej popularnym kierunkiem są studia informatyka. W czasie trwania edukacji uczniowie poznają szereg zagadnień związanych z programowaniem, obsługą sprzętu komputerowego i ogólnie związanych z informatyką i komputerami. W zależności od wybranej specjalności studenci zgłębiają różne dziedziny informatyki takie jak na przykład informatyka stosowana, inżynieria programowania, ekonometria, matematyka informatyczna bądź programowanie sztuczne inteligencji.

Na popularności zyskują dodatkowo coraz to w wyższym stopniu studia logistyka. Profil ów kształci osoby, które chcą później piastować profesję logistyka. Główne założenia logistyki to: zgodny produkt, właściwa liczebność, odpowiedni stan, właściwe miejsce, zgodny termin. Właściwy logistyk jest w stanie spełnić te wszystkie warunki zarazem co nie jest tak łatwe jak mogło by się wydawać na pierwszy rzut oka. Studia logistyka jest to kierunek nie dla wszystkich, aby sprawdzić się w tym zawodzie należy posiadać wiele niezbędnych cech charakteru.

 This entry was posted on czwartek, Lipiec 21st, 2011 at 07:53 and is filed under Inne. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Lipiec 2011
P W Ś C P S N
« Cze   Sie »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031