BHP Kraków

Bezpieczeństwo i higiena pracy zwane jest powszechnie w skrócie BHP. Co to jednak jest BHP? Jest to zbiór zasad określających podstawowe normy w zakresie bezpiecznego i higienicznego wykonywania pracy. Zakres tych norm jest bardzo szeroki i dotyczy zagadnień z zakresu medycyny pracy, ergonomii czy psychologii pracy.

Wiedzę na temat bezpieczeństwa i higieny pracy, zarówno podstawową jak i zaawansowaną, w zależności od potrzeb możemy nabyć zapisując się na szkolenie BHP Kraków. Dzięki pomocy specjalistów szybko i sprawnie przyswoimy wiedzę o BHP. A nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć jak ważne jest bezpieczeństwo w pracy. Czy higiena, która bezpośrednio przekłada się na nasze zdrowie.

Warto również skorzystać z kursów pierwszej pomocy. Wiedzę w tym zakresie powinien mieć każdy. Nie wiadomo przecież co nam się w życiu przytrafi, czy nie będziemy świadkami wypadku. Wtedy od naszej reakcji może zależeć życie czy zdrowie poszkodowanych. By wiedzieć co w takiej sytuacji zrobić wystarczy zapisać się na kurs pierwszej pomocy Kielce. Taki kurs jest niedrogi, nie trwa długo, a dzięki uczestnictwie w nim możemy przyczynić się bezpośrednio do uratowania komuś zdrowia czy życia.

Firma BHP-Center prowadzi kursy w zakresie udzielanie pierwszej pomocy oraz szkolenia bhp. Wszelkie informacje o samych kurach, terminach, prowadzących można znaleźć na stronie ww.bhp-center.pl. Szkolenia prowadzone są w Krakowie i Kielcach. Zapraszamy.

 This entry was posted on poniedziałek, Sierpień 8th, 2011 at 09:00 and is filed under Firmy, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Sierpień 2011
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031