Nauka tańca Kraków

W ostatnich latach w Polsce taniec stał się niesamowicie popularny. Wszystko za sprawą popularnych programów telewizyjnych, które niesamowicie wypromowały taniec w naszym kraju. Nauka tańca Kraków jest teraz znacznie prostsza gdyż powstała masa szkół tanecznych. Chcąc jednak opanować technikę tańca warto postawić na szkoły z profesjonalnymi instruktorami i doświadczeniem.

Właśnie taką szkołą jest Centrum Tańca PRIMA DANCE. Szkoła tańca została założona w 2002 roku przez Anię Protas-Rachwalską i Tomka Rachwalskiego, zawodową parę taneczną, tancerzy najwyższej międzynarodowej klasy S oraz dyplomowanych instruktorów tańca. Szkoła prowadzi zajęcia z tańca towarzyskiego, tańców latynoamerykańskich i wielu innych styli tanecznych.

Poza możliwością nauki tańca w szkołach tańca istnieje jeszcze jedna możliwość. Ostatnio coraz popularniejsza staje się nauka tańca przez Internet, gdyż jak wiadomo, że w sieci znaleźć można prawie wszystko, również opisy kroków, krótkie filmy instruktażowe oraz całkiem sporo propozycji zakupu kaset wideo, które pomogą opanować taniec w domu.

Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że tego typu wydawnictwa mogą pełnić tylko i wyłącznie rolę pomocniczą, nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z instruktorem, który na bieżąco koryguje popełniane przez uczących się błędy. Oceni czy tańczymy w rytmie, czy nasze ruchy są prawidłowe, gdzie tkwi przyczyna tego, że nam się źle tańczy ? do tego wszystkiego niezbędny jest instruktor tańca.

 This entry was posted on poniedziałek, Sierpień 8th, 2011 at 08:43 and is filed under Hobby i rozrywka, Turystyka i sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Sierpień 2011
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031