Piękne, białe zęby

Komu białe zęby? Obecnie, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, wykonanie zabiegu wybielanie zębów Kraków to kwestia 30 minut. Dokładnie! W pół godziny Twoje zęby staną się bielsze o kilka odcieni.

Gabinet stomatologiczny Unident Kraków oferuję wybielania zębów dwoma metodami: laserową oraz nakładkową.

Wybielanie zębów laserowe
Wybielanie laserowe polega na zastosowaniu najnowszej technologii Beyond. Beyond to najlepsza i najpopularniejsza metoda wybielania na świecie. Dzięki niej w pół godziny możemy cieszyć się zębami bielszymi o kilka odcieni. Efekt jest widoczny natychmiast po wykonaniu zabiegu.

Wybielanie zębów nakładkowe
Wybielanie nakładkowe wiąże się z pobraniem wycisków zębowych od pacjenta, poźniej na ich podstawie wykonuje się specjalne silikonowe nakładki. Na kolejnej wizycie pacjent otrzymuje przygotowane nakładki oraz żel wybielający. Teraz już sami wybielamy swoje zęby przez kolejnych osiem nocy, nakładając na nie silikonowe zakładki wraz z żelem wybielającym.

Wiele osób jest w błędzie, myśląc, że jeżeli piją kawę czy herbatę, palą papierosy to ich zęby nigdy nie będą białe. Nic bardziej mylnego. Obecnie nie stanowi to żadnego problemu. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że w zależności od naszych przyzwyczajeń efekt wybielanie utrzymuje się od 1 do 3 lat.

Przed przystąpieniem do zabiegu wybielania zębów pamiętajmy o udaniu się do gabinetu stomatologicznego Unident Kraków, celem wyeliminowania próchnicy i oczyszczenia zębów. Ważne by najpierw wyleczyć zęby, a dopiero później je wybielać.

Wybielać zębów nie powinny kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, a także osoby poniżej 16 roku życia.

 This entry was posted on poniedziałek, Sierpień 8th, 2011 at 08:17 and is filed under Zdrowie i uroda. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Sierpień 2011
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031