Rehabilitacja Kraków

Rehabilitacja Kraków ? Euro-Clinic zaprasza. Jedną z podstawowych form rehabilitacji są ćwiczenia ruchowe. Ruch staje się wówczas środkiem leczniczym, mającym wpływ na cały organizm. Dziedzina rehabilitacji oparta na ćwiczeniach ruchowych zwana jest kinezyterapią. Stosowanie kinezyterapii ma na celu maksymalne usunięcie niesprawności fizycznej pacjenta.

Kinezyterapia jest polecaną metodą rehabilitacji w przypadku zespołów bólowych kręgosłupa, dysfunkcji i schorzeń narządów ruchu czy chorób reumatoidalnych. To także znakomita forma odbudowy organizmu po udarach mózgu, po zawale serca. Stosuje się ją również w niektórych chorobach układu oddechowego, po zabiegach operacyjnych w jamie brzusznej oraz przed porodem. W naszej klinice kładziemy nacisk na leczenie choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego.

Oferowana przez Euro-Clinic rehabilitacja Kraków jest bardzo skuteczna, ponieważ dysponujemy zarówno wykwalifikowanym i doświadczonym personelem medycznym jak również najnowocześniejszym sprzętem rehabilitacyjnym. Euro-Clinic to medycyna o najwyższych europejskich standardach.

Kluczowym urządzeniem, na którym opiera się rehabilitacja ruchowa jest aparat ARMEO. Urządzenie pomaga on usprawnić kończynę zwiększając zaangażowanie pacjenta w proces leczenia. Rehabilitacja ARMOE polega na wykonywaniu zadań celowych w wirtualnej, trójwymiarowej przestrzeni. Zapewnie to wysoką skuteczność rehabilitacji i komfort pacjenta.

Ponadto do dyspozycji naszych pacjentów mamy takie narzędzia jak rowerki, piłki, bieżnie, urządzenia do ćwiczeń w odciążeniu oraz materace.

 This entry was posted on poniedziałek, Sierpień 8th, 2011 at 08:46 and is filed under Zdrowie i uroda. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Sierpień 2011
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031