Relacja z wesela

Dwudziestego czwartego sierpnia odbyły się zaślubiny niezwykłej Pary Młodej ? Grzegorza i Katarzyny. Uroczystości ślubne odprawił zaprzyjaźniony ksiądz z rodzinnej parafii Panny Młodej. Nowożeńcy korzystając z pięknej pogody, jako miejsce przysięgi wybrali uroczy zagajnik w pobliżu kościoła. Siedziska Pary Młodej oraz przybyłych gości przyozdobione były białą tkaniną oraz innymi dekoracjami ślubnymi m.in. kwiatami i świecami.

Po wspaniałej i wzruszającej uroczystości Nowożeńcy wraz z zaproszoną rodziną i przyjaciółmi udali się do zajazdu, gdzie wynajęto salę weselną. Po wejściu na salę oczy gości kierowały się na elegancki wystrój. Goście udali się do stołów, gdzie przy każdym krześle widniała wizytówka z nazwiskiem oraz przepiękne stroiki i bukiety z kwiatów weselnych. Jako, że Nowożeńcy są parą nietuzinkową i pozytywnie zakręconą, również zabawa weselna nie mogła być zwyczajna. Organizatorzy zadbali o odpowiednią dla wszystkich gości oprawę muzyczną. Profesjonalny wodzirej zachęcał wszystkich gości do tańców i wspólnej zabawy, a największe przeboje przeplatały się z pięknymi balladami. Dużą atrakcją było puszczanie podświetlanych lampionów oraz wizualizacje dotyczące Nowożeńców. Zadowoleni goście dobrze życząc Młodej Parze, wpisywali się do pamiątkowej Księgi Gości.

Po opadnięciu emocji i wykonaniu oryginalnej sesji ślubnej, Młoda Para zadbała, aby do każdego gościa trafiła przesyłka pocztowa z pamiątkowymi zdjęciami.

 This entry was posted on niedziela, Sierpień 28th, 2011 at 13:09 and is filed under Inne. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Sierpień 2011
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031