Szkolenia biznesowe Kraków

Firma SynergyConsultig zaprasza na szkolenia biznesowe Kraków. Nasze szkolenia biznesowe skierowane są przede wszystkim do prezesów, wyższej kadry menedżerskiej, członków zarządu, rad nadzorczych oraz właścicieli prywatnych przedsiębiorstw. Prowadzimy również szkolenia biznesowe dla osób zajmujących się sprzedażą i obsługą klienta.

Jeżeli chcesz:

  • skutecznie komunikować się i zjednywać sobie ludzi
  • polepszyć wizerunek zarówno swój jak i firmy
  • umieć przedstawiać własne racje, bez wchodzenia w konflikt

zgłoś się na nasze szkolenia biznesowe.

Nasza firma zajmuje się doradztwem (consulting Kraków) i szkoleniami biznesowymi już od 6 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu cały czas podnosimy swoje kwalifikacje i kontakty , a co za tym Idze skuteczność naszych działań. Obecnie firma SynergyConsulting współpracuje z wieloma partnerami biznesowymi z Polski z zagranicy.

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważną rolę odgrywa kształcenie pracowników. Doskonałym sposobem na podniesienie poziomu pracy jest skorzystanie z oferty szkoleń naszej firmy. Pomogliśmy już wielu przedsiębiorstwom, które zdały sobie sprawę z korzyści ze szkolenie pracowników i zgłosiły się da nas. Dzięki szkoleniu i rozwojowi swoich pracowników osiągniesz skuteczniejsze działania swojej firmy, a co za tym idzie zadowolenie sowich klientów.

SynergyConsulitng specjalizuje się w szkoleniach biznesowych wykorzystujących psychologię perswazji i neurolingwistyczne programowanie, w zakresie zarządzania, skutecznej komunikacji, kreowania własnego wizerunku.

 This entry was posted on poniedziałek, Sierpień 8th, 2011 at 08:50 and is filed under Firmy, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Sierpień 2011
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031