Kalendarze trójdzielne reklamują cały rok!

Wiele firm rokrocznie inwestuje i produkuje firmowe kalendarze reklamowe.  To ciekawy pomysł na reklamę firmy, marki czy konkretnych produktów. Kalendarz jak wiadomo jest przedmiotem użytecznym, pomaga w pracy, czasem stać się może nawet niezbędnym narzędziem pracy. Przy okazji reklamuje to co na nim nadrukowano przez cały rok. Wiele rodzajów kalendarzy reklamowych dostępnych jest na rynku i warto bliżej przyjrzeć się ich ofercie zanim zdecydujemy się na konkretny model.  Niewątpliwie dwie grupy są warte rozważenia: kalendarze ścienne oraz bardziej podręczne kalendarze biurkowe.

Wśród ściennych zaprezentować można kilka modeli, które są niezwykle popularne a zarazem praktyczne. Z pewnością do tej kategorii zaliczyć można kalendarze trójdzielne, są one bowiem na rynku materiałów reklamowych dostępne praktycznie od zawsze. Bardziej ekonomiczna forma tego typu kalendarza – kalendarze jednodzielne – nie ustępuje im jednak miejsca pod względem estetyki i efektywności. Przeoczyć nie można oczywiście takich propozycji jak plakatowe kalendarze jednoplanszowe lub wieloplanszowe kalendarze oprawiane  na spirali. Te występują w bardzo wielu formatach i opcjach uzależnionych od ilości reklamowych stron.

Niezwykle interesującą ofertą kalendarzy biurkowych będą kalendarze – terminarze z miejscem na notatki z każdego dnia oraz kalendarze biurkowe poziome i pionowe, wyposażone w kalendarium uniwersalne lub indywidualne – drukowane na zamówienie autorska grafiką klienta.

kalendarze trójdzielne

 This entry was posted on poniedziałek, Wrzesień 19th, 2011 at 17:35 and is filed under Biznes, Inne, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Wrzesień 2011
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930