Okna zielona góra

Mnóstwo architektów komponując swoje projekty przyzwyczaja się do korzystania z jednej firmy budowlanej. Sporządzone w ten sposób plany ułatwiają firmą budowanie, przy jednoczesnym zachowaniu różnorodnego designu. Osobiście znałem jednego architekta który za każdym razem powtarzał, że jedyna firmą która preferuje są okna zielona góra. Ponoć nawet jedynie dla niego projektowali prototypy, ale to tylko plotki.
Wracając jednak do tworzenia planów budynków. W swoim długim życiu widziałem naprawdę sporą ilość różnorakich projektów i za każdym razem wiedziałem którą uczelnie ukończyła dana osoba. Wszystkie uczelnie w Polsce uczą rozpoznawalnego sposobu projektowania.
Niedużo osób postanawia się oderwać od nurtu swojej uczelni, a nawet jeśli to uczynią to nie powiedziane że nie przyzwyczają się do jednej firmy jak np. do bramy garażowe zielona góra.
Moje zdanie co do architektów w naszym kraju nie jest złe.
Jedyne co mam do zarzucenia to wyróżnianie pojedynczej firmy. Nie jest to do końca złe, jednak pozbawiają się świeżości pomysłów. Pomysłowość i polot to najlepsze co może mieć projektant, a czy używa produkty firmy okna zielona góra czy innej, to nie ma dużego znaczenia, ale niech rozwija swoją pasje, swój umysł.

 This entry was posted on środa, Wrzesień 7th, 2011 at 10:46 and is filed under Inne. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Wrzesień 2011
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930