Moda męska na imprezach

Kończą się wakacje. Rozpoczyna się rok szkolny, czas powrotów do pracy. Wraz z rokiem szkolnym dla licealistów a konkretnie drugoklasistów oraz uczniów 3 klasy liceum rozpoczyna się wspaniały czas półmetków. Co to jest półmetek? Najprościej mówiąc półmetek jest to jak sama nazwa wskazuje impreza organizowana z okazji dobrnięcia do połowy czasu jaki spędzimy w szkole uczęszczając do niej przez okres 3 lub 4 lat.

Już pod koniec wcześniejszego roku rozpoczynają się spekulacje i burze mózgów na temat tego gdzie, kiedy, w jaki sposób, za ile, z alkoholem czy bez i tak dalej. Z okazji charakteru tej imprezy warto się do niej porządnie przygotować. Miejscem takiej imprezy, w obecnych czasach, zazwyczaj jest jakiś klub. Termin to najlepiej koniec pierwszego semestru lub okres przed świętami bożonarodzeniowymi. Jednak z powodu zainteresowania, dla spóźnialskich zostają terminy najpóźniej na początku października. Ponadto można też ustalić charakter czy to będzie zwykła impreza czy jakaś tematyczna.

Kwestia kosztów jest jedna wielką amplitudą, ponieważ zależy od miejsca i wymagań co do wystroju, cateringu czy alkoholu. Właśnie i kwestia alkoholu. Okazuje się, że tak naprawdę dla większości półmetek bez alkoholu to nie półmetek. Kwestia ta jest sporna, chociaż zazwyczaj kończy się na demokratycznym poparciu przez większość, czyli impreza alkoholowa. Oraz kwestia ubioru. Nie jest to tak ważna impreza jak studniówka, ale nie oznacza też, że jedyne co może nam zaoferować moda damska i moda męska to jeansy czy bluza z kapturem. Panie powinny założyć sukienki, krótkie, ale bez przesady oczywiście. Moda męska natomiast powinna wyróżnić się jakąś fajną marynarką i elegancką koszulą. Warto się postarać, aby ta impreza pod każdym względem była wyjątkowo, w końcu czeka nas ona tylko raz w życiu.

 This entry was posted on środa, Październik 19th, 2011 at 18:48 and is filed under Hobby i rozrywka. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Październik 2011
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31