Z wizytą u wróżki

Wróżbiarstwo to dział,  który do tej pory budzi dużo emocji. Wydawać by się mogło, że zaciekawienie ezoteryką ogranicza się do przeglądania wybranych horoskopów i zwracania uwagi na niektóre przesądy. Wskazane zwyczaje mało kogo dziwią, bo w końcu niektórzy gromadzą szpalty wróżbiarskie z nudy, a inni z . Tymczasem wychodzi na to, że zainteresowanie jest znacznie większe.

Gdy wrzucimy w wyszukiwarkę hasło „wróżki”, to przekonamy się, że naprawdę wiele osób waha się, czy warto pójść na pierwszą wróżbę. Są tacy, którzy decydują się na to z z chęci przekonania się jak to jest, a niektórzy z szczerego poczucia o mocy wróżb, a jeszcze inni po prostu chcą dostać odpowiedź  na konkretne pytanie. Wszystko zależy praktycznie od tego, do jakiej wróżki natrafimy.

Tak jak w każdej innej dziedzinie, tak i tutaj zdarzają się osoby świetnie przystosowane do podjęcia pracy a także osoby w zasadzie przypadkowe. Odpowiednio przygotowana wróżka to taka, która umie słuchać, dokładnie analizuje postępowanie klienta a także potrafi wstrzelić się w słuszne pola osobowości. Takie wnioski otwierają możliwość formułowania trafnych hipotez, w związku z czym klient odnosi wrażenie, że doświadcza czegoś wyjątkowego. Kolejna grupa wróżbitów to po prostu naciągacze, to znaczy osoby, które bazują tylko na własnej fantazji. Z miejsca kreują opowieści o sytuacji prywatnej, a często po prostu powtarzają oczekiwania klienta. Klientce, która nie ma partnera, wróżą, że niedługo spotka romantycznego lekarza, a facetowi przygnębionemu nieciekawą pracą – awans. Takich wróżbitów jest niestety coraz więcej.

 This entry was posted on środa, Październik 5th, 2011 at 18:24 and is filed under Hobby i rozrywka. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Październik 2011
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31