Dominikana incentive

Czerwiec- sądny czas dla moich dalszych losów. Dziś dowiem się czy dostanę promocję na wymarzone studia i czy będzie na mnie czekać wycieczka na Tanzania safari do miejskiej dżungli. W sytuacji, gdy ktoś bytuje w skromnym miasteczku jak ja, w którym drobna ilość sklepików na krzyż, to wyprawa do miasta takiego jak np. Wrocław jest sporym wyzwaniem.

Dałam radę! Przyjęli mnie! Teraz nadeszła chwila aby zająć się sprawami organizacyjnymi, tj. przeprowadzka, dostarczenie dokumentów, etc. Zamawiając bilet na miejsce w busie do Warszawy miałam uczucie jakbym zdobywała bilety do wiedzy i edukacji. Po przyjeździe do stolicy moje obawy znalazły potwierdzenie, czułam się jak w wielkiej dżungli? Gdzie iść? W jaki tramwaj wsiąść? Myślę ,że na każdej wycieczki egzotyczne prościej się ogarnąć w transporcie oraz organizacji ruchu niż w tym mieście? Mimo to, mimo strachu i przerażenia ograniczającego mnie od środka ruszyłam w środku dżungli. W okolicznym napotkanym pawilonie zaopatrzyłam się w aktualną mapę miejscowości. Niewielka rzecz, a cieszy i pomaga w życiu. Dzięki niej wiedziałam już orientacyjnie w którym kierunku podążać. Ale na przejazd autobusem nie miałam odwagi, wolałam przespacerować się te parę kilometrów do uczelni. Po drodze spotkałam wiele studentów rozdających ulotki lub chodzących przed biurami podróży i posiadających nad głową wielgachny neon ?Wycieczki Incentive!? czy też ? wyjazdy indywidualne!?. Zaciekawiła mnie nazwa ?Incentive?, więc doszłam do wniosku że zaczepię tego studenta i go wypytam, przy okazji zaliczając pierwszą znajomość w nowym mieście. Tak jak miałam wrażenie, był to żak, dodatkowo pracujący po wykładach. I to z mojej uczelni! Przedstawił mi przy sposobności rozmowy jak najprostszą drogą dostać się do uczelni i których busów użyć. Po załatwieniu wszystkich spraw studenckich, najwyższy czas wracać do swojego domu i powoli zacząć planować egzotyczne wyprawy do dzikiego miasteczka studenckiego.

 This entry was posted on środa, Listopad 23rd, 2011 at 18:55 and is filed under Firmy, Turystyka i sport, Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Listopad 2011
P W Ś C P S N
« Paź   Gru »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930