Dobrze uszyte spodnie

Dobrze uszyte spodnie funkcjonują jako podstawa udanej kreacji. Są oczywiście panie, które nie obdarzają spodni najmniejszą łaskawością i próbują ciągle poruszać się w spódniczkach lub sukienkach.
Trafiają się jednakże okazje, w których spódnica zyskuje nikłe perspektywy ocalenia ? są to chociażby okazje związane ze sportem (ćwiczenia, wycieczki, wspinaczka) albo na przykład z dżdżystą pogodą (mokre pończochy trudno zaliczyć do najbardziej przyjemnych doznań).
Głównym wyznacznikiem opowiadającym się za wybraniem spodni staje się rzecz jasna wygoda. Sukienka wymaga najczęściej odpowiednich butów, ruchów i dopracowanej charakteryzacji.

Spodnie dają nam większe możliwości ? możemy ciągle przeobrażać ich oddziaływanie. Weźmy na przykład: klasyczne czarne spodnie. Jeśli założymy do nich szpilki i świetnie skrojony top ? będziemy szykowne, jeżeli założymy męską marynarkę ? nowoczesne, jeśli jednak założymy koronkową bluzkę ? staniemy się romantyczne. Oczywiście znamy dziewczyny, które najbardziej lubią bardzo wygodny wariant, w związku z czym regularnie odwiedzają hip hop shop. Tam można kupić to, co jest komfortowe i przede wszystkim nowoczesne. Wszystko wynika z tego, w czym naprawdę dobrze się odnajdujemy. Wąskie spodnie uwielbiają szpilki, ale bardzo dobrze wyglądają w towarzystwie płaskich balerinek. Sztuka dobierania stroju opiera się bowiem na tym, aby z jednej rzeczy uzyskać kilka różnorodnych stylizacji, nie zapominając o uwarunkowaniach sylwetki, głosu intuicji oraz wymaganiach okazji. Możemy jednakże śmiało powiedzieć, że dobrze skrojone damskie spodnie, są rzeczywiście trafioną lokatą pieniędzy.

 This entry was posted on wtorek, Luty 14th, 2012 at 18:03 and is filed under Sklepy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Luty 2012
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829