Oferty pracy dla spedytorów

W branży transportowej jest wiele interesujących ofert pracy dla spedytorów. Ta gałąź gospodarki rozwija się bardzo szybko i spedycje proponują swoim kandydatom atrakcyjne warunki wynagrodzeniowe i ciekawy system szkoleń czy kursów. Jest wiele ofert dla spedytorów, zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Można znaleźć zatrudnienie także jako spedytor morki czy lotniczy. Tutaj jednak przyda się solidne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Spedycja stawia na osoby wykwalifikowane, posiadające kompetencje niezbędne w tym zawodzie. Sprawdzą się tu osoby komunikatywne, otwarte, zaangażowane w wykonywane zadania. Konieczna jest również znajomość języków obcych, która umożliwi sprawne porozumiewanie się z klientami i utrzymywanie z nimi długoterminowych relacji, co jest jednym z podstawowych zadań każdego spedytora. To praca dla osoby lubiącej wyzwania, dynamicznej, kreatywnej, lubiącej nieprzewidziane sytuacje. W branży jest również wiele ofert dla specjalistów do spraw logistyki. Te osoby są odpowiedzialne między innymi za współpracę z firmami przewozowymi z zewnątrz, przygotowywanie dokumentów wysyłkowych i ich szczegółową kontrolę, nadzór nad przepływem całej dokumentacji transportowej i magazynowej, za organizowanie transportu, koordynowanie terminowości dostaw i dokonywanie zamówień orz za współpracę z działem sprzedaży i magazynem. Wymagane jest wykształcenie wyższe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy logistyka. Spedycja oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia i satysfakcjonującą pensję.

 This entry was posted on środa, Luty 8th, 2012 at 12:23 and is filed under Firmy. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Luty 2012
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829