BHP sposobem na biznes

Pochodzę z pięknego miasta, które zwie się Kielce. Tutaj się narodziłem i tutaj prawdopodobnie umrę. Mimo tego, że wiele osób uważa, że nie ma w nim perspektyw dla młodych osób uważam, że jest dosłownie odwrotnie. Jeśli ktoś pragnie osiągnąć sukces, ze 100% pewnością będzie mógł to zrobić. Wystarczy odrobinę oleju w głowie i świetny pomysł na przedsiębiorstwo. Warto również wybadać sytuację na lokalnym rynku i wybadać czego brakuje mieszkańcom.

Z moich ustaleń wynika, że świetnym pomysłem może być firma szkoleniowa. Na Kieleckim rynku brakuje korporacji doradczych i szkoleniowych zajmujących się chociażby doradztwem podatkowym lub szkoleniami BHP. Dlatego założyłem spółkę i nazwałem ją Szkolenia BHP Kielce. Być może nie jest to chwytliwa nazwa niemniej jednak najlepiej pokazuje to czym zajmuje się firma. Rozpocząłem lansować firmę najpierw w Internecie. Był to strzał w dziesiątkę. Zbudowałem własną stronę i rozpocząłem reklamować ją na innych stronach i w wyszukiwarkach. Efekty były błyskawiczne. Masa ludzi zaczęła dzwonić i wysyłać wiadomości z zapytaniami ofertowymi. Firma rozwijała się tak śpiesznie, że byłem zmuszony zatrudnić więcej BHP’owców i panią do biura.

Jeśli chodzi o kursy BHP to jest to dość przyjemna działka. Istnieją specjalistyczne studia, które przygotowują do tego zawodu. Po zakończeniu trzeba zdać odpowiednie egzaminy i już możemy rozpocząć pracę. A pracę można wyszukać praktycznie wszędzie. Od firm/spółek/korporacji budowlanych po korporacji szkoleniowe.

 This entry was posted on piątek, Kwiecień 13th, 2012 at 13:17 and is filed under Biznes. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Kwiecień 2012
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30