Pakowanie ubrań do przeprowadzki

Przeprowadzając się zabieramy ze sobą wszystkie nasze rzeczy osobiste, a do takich zaliczają się ubrania. Czy na pewno wszystkie ubrania bierzemy ze sobą na nowe miejsce? Otóż nie. Przeprowadzka, siłą rzeczy, łączy się z segregacją i selekcją niektórych ubrań. Bywa często tak, że dopiero w trakcie przeprowadzki tak naprawdę przeglądamy zawartość szaf, szuflad i komód.

Pakowanie ubrań do przeprowadzki

Zanim spakujemy naszą odzież do kartonów i worków, musimy się zastanowić co tak naprawdę będziemy jeszcze nosić, co nam się przyda, czego używamy, a czego nie dotykaliśmy przez ostatnich kilka lat. Warto posegregować swoje ubrania i oczyścić swoje szafy od tych, które od dawna leżą zapomniane na ich dnie. Przeprowadzka to jedyna okazja do przeprowadzenia takiej selekcji.

Jeśli nie zrobimy tego w tym momencie, szafy w naszym nowym miejscu zamieszkania znów zapełnią się niepotrzebnymi, niemodnymi i nieużywanymi od dawna ciuchami. Pakowanie ubrań do przeprowadzki trzeba rozpocząć od ich dokładnego przejrzenia. Ubrania, które leżą długo w szafie lub na strychu bywają nadgryzione przez mole, które uwielbiają sterty długo niewietrzonych i nie wyciąganych rzeczy.

Przed przeprowadzką często jesteśmy zdumieni ilością ubrań, jakie przetrzymujemy w domu. Zmiana miejsca zamieszkania jest niepowtarzalną okazją do uporządkowania i wyczyszczenia swojego otoczenia. Takie porządki dobrze nam robią. W mieszkaniu robi się jakoś luźniej i przyjemniej.

Gdzie można zdobyć Kartony do przeprowadzki?

Kartonów takich nie trzeba zdobywać. Wystarczy odpowiednio wcześnie udać się do kilku pobliskich sklepów i wybrać sobie odpowiednie pudełka. Największe kartony do przeprowadzki można otrzymać w dużych sklepach ze sprzętem gospodarstwa domowego, telewizorami, wieżami audio i komputerami. Kartony takie nie mogą być uszkodzone, brudne czy wilgotne. Do przenoszenia mniejszych przedmiotów można wykorzystać duże torby i pojemne walizki. Układając rzeczy w kartonach, trzeba pamiętać o tym, by najcięższe były na dole, a lżejsze wyżej.

 This entry was posted on czwartek, Kwiecień 26th, 2012 at 10:09 and is filed under Usługi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Kwiecień 2012
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30