Magia wróżb tarota

Świat ezoteryki bywa magicznymi wrotami, które prowadzą nas w zupełnie inny, lepszy świat. Kobiety niemal sporadycznie korzystają z przeróżnych usług związanych z wróżbiarstwem, czy horoskopami. Dla nich jest to ciekawy element życia, który dodaje trochę kolorów i nadziei na przyszłość. Udając się do wróżki, najczęściej proszą o wróżbę z kart tarota, która ich zdaniem nakreśli im drogę życia. Karty te mogą zarówno pomóc, jak i sprawić, że Nasze życie będzie szło w odwrotnym kierunku, dlatego nie należy traktować wróżb tarota zupełnie dosłownie.

W internecie możecie poprosić o bezpłatne wróżby np. „SalonTajemnic.pl” – forum te posiada użytkowników, którzy chętnie udzielają bezpłatne wróżby nie tylko z kart tarota, ale również z anielskich, a nawet mało popularnych kart jednorożców! Wróżbiarstwo bywa czasami bardzo odstresujące i pozwala czasem zrzucić nadmierny ciężar w życiu. Należy jednak wystrzegać się drogich wróżek, które najczęściej wyciągają coraz to większe pieniądze od swoich klientów, a ich wróżby nie wnoszą wiele do życia.

Na czym zatem polega tak wysoka popularność kart tarota?
Już od wielu wieków temu, tarot należał do popularnej metody, która pozwalała precyzyjnie przewidzieć przyszłość. Istnieje natomiast coś takiego, jak „prawo przyciągania” polegające na tym, że jeżeli w coś mocno uwierzymy, to spełni się to w przyszłości. Na tej zasadzie często działają wróżby z kart tarota. Jeżeli karty pokażą nam, że czeka nas w przyszłości szczęśliwy związek, to często tak właśnie się dzieje. Gorzej jest natomiast, kiedy wróżka przepowie nam jakąś tragedię – wówczas nie należy tego brać do siebie.

Mam nadzieję, że informacje zawarte tutaj na temat tej metody wróżbiarstwa okażą się dla Ciebie bardzo pomocne i pomogą nakreślić Ci problematykę związaną z tarotem i dlaczego wróżby często się spełniają.

Na koniec mogę powiedzieć, że wróżby tarota można traktować wyłącznie z przymrużeniem oka.

 This entry was posted on czwartek, Lipiec 12th, 2012 at 14:38 and is filed under Hobby i rozrywka. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Lipiec 2012
P W Ś C P S N
« Cze   Sie »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031