Bielizna

Śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, że ile kobiet na świecie tyle też istnieje rodzajów bielizny, gdyż każda kobieta mimo podobieństw preferuje jednak inny styl i wyraża się to w bieliźnie, którą nosimy. Bardzo często bielizna jaką wybieramy odzwierciedla nasz styl życia prywatnego i zawodowego. Bielizna czy raczej my poprzez bieliznę możemy wyrażać nasz charakter i osobowość. Chociaż różnimy się wiekiem, zawodem, sytuacją materialną czy kolorem skóry to jednak w każdej z nas tkwi kusicielka, która skłania nas do zakupu czegoś frywolnego i ekstrawaganckiego.

Wszystkich ludzi na świecie może łączyć i zarazem dzielić kilka rzeczy takich jak, np.: sport, polityka, religia, muzyka i seks, ale szczególnie w związkach długodystansowych czyli takich, w których pary są już ze sobą kilka lub kilkanaście lat może zaistnieć potrzeba rozpalenia zmysłów i bielizna nadaje się do tego najlepiej. Szczególnie duży wybór oferują sklepy internetowe z bielizną, gdzie często także możemy kupić kosmetyki, odzież czy obuwie zarówno dla Pań, jak i Panów.

Ważne jest aby zdawać sobie sprawę z tego, że istnieje kilka rodzajów biustonoszy, które dzielimy przez sposób zapięcia lub rodzaj miseczki i nie każdy taki biustonosz może pasować akurat nam. Kobiety, które mają np. duży biust nie powinny nosić takich modeli biustonoszy, które nie zapewnią im dobrego podtrzymana biustu, aby nie podskakiwał on przy każdym kroku. Często takie biustonosze mają bardziej zabudowaną miseczkę i ramiączka, które często nie są odpinane i szersze od tych standardowych. Z kolei kobietom z niewielkim biustem, ale nie koniecznie na codzień poleca się biustonosze z miseczką typu push-up, która wypełniona jest częściowo od dołu i podnosząc biust do góry optycznie powiększa całą pierś. Do kreacji eleganckich np.: sukienek wieczorowych z odsłoniętymi plecami świetnie nadają się biustonosze samonośne wykonane z silikonu. Mogą mieć ramiączka lub zakładane są tylko na biust, a silikon sprawia, że ?przyklejają się? nam do piersi, co gwarantuje, że nie spadnie on np.: w czasie tańca. Z kolei pod nisko i równo odcięte dekolty w bluzkach czy sukienkach, które odsłaniają prawie całkowicie górną połowę piersi powinno się zakładać biustonosze typu balconette. Mogą mieć lekko usztywnioną miseczkę lub całe wykonane są z koronki bez żadnej wkładki w środku, a także często są bez ramiączek. Biustonosze usztywniane mogą mieć dla większego komfortu noszenia termicznie profilowaną miseczkę. W dostosowaniu do potrzeb klientów producenci oprócz biustonoszy sportowych stworzyli także biustonosze bez fiszbinów, które często poleca się także kobietom, które karmią.