Kult operacji plastycznych

Wyrazisty i nieco zadarty nos to jak przypusczam marzenie sporej ilości dziewczyn, lecz również wielu mężczyzn. Generalnie chociaż uważa się, że to głównie przedstawicielki płci pięknej, marzą żeby posiadać zgrabniejszego nosa. Wydaje się, że stosunkowo niewielu facetów dba o sprawy takie, może jedynie wtedy, gdy nos jest naprawdę krzywy.

Jak nie patrzeć, nasz nos to wizytówka nasza. Kiedy mamy zwyczajny nos, tak na prawdęnikt za bardzo na niego uwagi większej nie zwraca, problemy z pewnością pojawią się jednakże wówczas, gdy nasz nos ciska się w oczy. Jednak wydaje się, że osoba pewna własnej wartości, jaka w pełni zdaje sobie sprawę z własnych defektów, nie będzie jakoś mocno przejmowała się kształtem swojego nosa. Jednak nie zmienia to tego, że coraz to więcej osób, dojrzewa do decyzji i najzwyczajniej w świecie idzie wykonać operacje plastyczną.

Pragnę również ostrzec fanatyków wyglądu swojego, często nazywanych potocznie metroseksualistami przed zabiegami plastycznymi. Moim zdaniem po takie działania powinno sięgać się gdy będą nieskuteczne wszelkie inne działania.

Powinno się powiedzieć, że korekcja nosa to standardowy zabieg w naszych klinikach chirurgii plastycznej, bez wątpienia nie jesteśmy jakimiś rodzynkami, które chciałyby odmienić trochę kształt własnego nosa. Niezmiernie istotne jest to, aby korekcja nosa, została przeprowadzona w nader porządnej klinice, dlatego że w przypadku nieprawidłowo wykonanego zabiegu, konsekwencje mogą być dla nas dość opłakane. Lepiej tego uniknąć. Wybierz z głową swojego chirurga plastycznego abyś w przyszłości nie żałował swojej decyzji.

 This entry was posted on poniedziałek, Lipiec 2nd, 2012 at 18:18 and is filed under Zdrowie i uroda. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Lipiec 2012
P W Ś C P S N
« Cze   Sie »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031