Projekt LEDS popiera państwa rozwijające

W ostatnim okresie parę państw rozwijających, przy wsparciu grupy darczyńców, rozpoczęły poważnie rozumować małej emisji strategię rozwoju (LEDS – Low Emissions Development Strategies). Plan umożliwia przechodzenie do ekonomii nisko emisyjnej jako wydajny proces przeciwdziałaniom modyfikacjom klimatycznym. System Globalne Partnerstwo pozostał uruchomiony na początku 2011 roku i w jego struktury wchodzi 30 instytucji rządowych i międzynarodowych. Pierwsze warsztaty zostały przeprowadzone w mieście Chesham w Anglii, swoje odczyty i wykłady mieli przedstawiciele rządów, darczyńcy oraz przedstawiciele instytucji badawczych.
Warsztaty skupiają sie na trzech pryncypialnych zagadnieniach

Metoda rozwoju dla LEDS, w tym skuteczne administrowanie projektem LEDS a także integracja z różnymi krajami i z ich projektami w ramach programu LEDS.
Ocena i narzędzia
Realizacja finansowa LEDS

Istotne kwestie zawarte w panelu dyskusyjnym LEDS pozostały poświęcone: skrypt progresu Chile i RPA, wiedzenie i międzyministerialną kooperację w LEDS w Kenii, świeża inicjatywa Banku Światowego w celu opracowania bezpośredniej bazy danych i narzędzi dla projektu LEDS.

Na zakończenie warsztatów uczestnicy brali udział łącznej burzy umysłów na temat jak uruchomić plany Globalnego Partnerstwa. Na przykład, zostało zawarte szerokie porozumienie w kwestii, że inicjatywy regionalne posiadają duże znaczenie, sektorowe narzędzia i dialogi potrafiły upraszczać ich planowanie. Plan rozwoju eksportu może umożliwić identyfikacji źródeł opłacania i ich synchronizacji.
Kolejnych miesiącach lista działań nad pracami badawczymi pozostanie wykorzystana do dokładniejszego wyszczególnienia wizji partnerstwa, a zakres prac i zespołów zostanie zwiększony a ich celem będzie wielka wydajność działań.

Kilka planów jest w realizacji min. inicjatywa wychodząca od kluczowych gospodarek polegająca na pomiarze i rozpoznawaniach a także wydajności, a szczególności koncertowanie się dobitniej na wspieraniu krajów rozwijających w odnawialnych źródeł energii.

 This entry was posted on piątek, Kwiecień 13th, 2012 at 13:24 and is filed under Biznes. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Related Posts

  • No related posts found.

Comments are closed.

Sorry, the comment form is closed at this time.


Kwiecień 2012
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30